Sıkça Sorulan Sorular

Bu bölümde sıkça sorulan soruları inceleyebilirsiniz.

Genel Sorular

Sitemiz, Şehir Rehberi alanında lider bir internet sitesi olmayı ilke edinmiştir. Bu amaç doğrultusunda sitemiz aracılığı ile şehirleri keşfedebilir, şehir fırsatlarını yakalayabilirsiniz. Ayrıca gezi rotalarını inceleyebilir, yeni mekanlar keşfedebilirsiniz. İşletmeler içinse; şirketinizin reklamını sitemiz aracılığı ile yaparak müşteri sayınızı arttırabilir, reklam yapabilirsiniz.
Sitemiz her kullanıcıya ücretsiz üyelik imkanı vermiştir. Fakat faaliyetimizi etkin şekilde devam ettirebilmemiz için uygun bütçelerle sizlere ücretli üyelik imkanı vermiştir. Bu paket kapsamında sitede reklam yapabilir, ilan, ürün, hizmet tanıtımı yapabilirsiniz. Detaylar için : https://sanalsehirrehberi.com/price-plans/
Sitemize üye olarak size bir alan tahsis edilir. Bu alanda size özel listeleri paylaşabilir, reklam faaliyeti yürütebilirsiniz. Belirli imkanlar dahilinde sizlere reklam imkanı tanınır. Ayrıca şehirlerde yeni fırsatlar yakalamak isteyenler de sitemizin yazılarını takip ederek şehre özel indirimlerden faydalanırlar. Bununla birlikte; üyeler, firmaların adreslerine ve iletişim bilgilerine kolayca sahip olabilirler.
Sitemizin sistemini test etmek için Demo Kullanıcı girişi yapabilirsiniz. Böylece sistemi yakından tanıyabilirsiniz.

Sitemize üye olarak şu avantajları kazanabilirisiniz:

* Ücretsiz reklam

* Şehir fırsatları oluşturma

* Şirketinizin tanıtımı

* Haritalı liste ekleme

* Ücretli üyelikle videolu, resimli ve sosyal medya paylaşımlı reklam imkanı.

* Hizmetlerinizin tanıtımı

* Şehirlerde bilinmeyen rotalar keşfetmek

* Yeni gezi rotaları oluşturmak

* Sektöre özel tanıtım imkanı

Sitemize ücretsiz olarak üye olabileceğiniz gibi ücretli olarak da sitemize üye olabilirsiniz. Ücretlerimiz hakkında bilgi için iletişim formunu kullanabilirsiniz.
Ücretsiz üyelik sisteminde firmanızın adresi ve ismi listelenmektedir. Bunun haricindeki ekstra özellikler için ücretli üyelik tarifesine geçmelisiniz. Ayrıca ücretsiz üyelikteki tüm listeler süresiz olarak sitemizde listelenir.
Ücretli üyelikle beraber firmanızın tanıtımı etkili bir şekilde yapılmaktadır. Size özel seçeneklerle firmanızın tanıtımını yapabilirsiniz. Ücretli üyelikte hazırladığınız tanıtımları görsel içerikle destekleyebilisiniz. Ayrıca içerikleriniz sosyal medya hesaplarımızdan da yayınlanmnaktadır. Böylece hem sosyal medyadan müşteri çekebilir hem de Google gibi arama motorları tarafından farkedilebilirsiniz. Bununla birlikte, site içeriklerinde reklam faaliyetinde bulunabilirsiniz.
Evet. Site yönetimimiz karşılıklı reklam tekliflerine her zaman açıktır. Teklifler için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Ücretli üyeliklerimizde paketin kapsamı belli sürelere tabidir. Bu sürelerin bitiminde listeniz geçersiz hale gelir. Ücretli üyeliğin devam etmesi için üyelik paketinizi yenilemeniz gerekmektedir. Ayrıca ücretli üyelik satın alan ve üyelik süresi biten müşterilerimiz, süre sonunda paket yenilemelerini yapmamaları halinde üyelik paketleri iptal edilecek ve üyelikleri ücretsiz üyelik paketine çevrilecektir.
Eğer ücretsiz üyelik paketine sahipseniz; liste içeriklerinizde telefon numarası ve web sitesi adresi paylaşmanız mümkün değildir. Telefon numarası ve web sitesi bilgilerinizi paylaşmak için ücretli paketlere geçiş yapmanız gerekmektedir.