HABER DETAYI

2 Mart 2024 16:56

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat Firmaları

Evden Eve Nakliyat

Her şehirde hizmet veren evden eve nakliyat çalışmaları sayesinde artık sorularla değil çözümlerle yüzleşmeye hazır olun. Çünkü yıllardır eşya sahiplerinin korkulu rüyası olan taşınma kâbusu artık sizlere sunduğumuz kaliteli şehir nakliyat hizmetleri sayesinde kâbus olmaktan çıkaktadır. Taşınmaya karar verdiğiniz andan itibaren eşyalarınız bizim emanetimiz olarak değer kazanmaktadır. Profesyonel kadromuzda yer alan taşıma elemanı, paketleme elemanı, marangoz, elektrikçi ve buna benzer teknik elemanlarımız eşyalarınızla birebir ilgilenmektedir. İşin her safhasında bilgilendirme yapılarak sizlere sadece izleme fırsatı sunulmaktadır. Bunun yanında siz tatilinizi yaparken bizler şehir nakliyat olarak sizlerin yeni yaşam alanınızı ve iş yerinizi en hızlı şekilde hazırlamaktayız.

 

Her gün yeni bir atılımla rakip firmalara örnek davranışlar sergileyen çalışmalarımız, öncelikle müşterilerimiz ile arasındaki iletişimi sağlamlaştırmayı hedeflemektedir. Günümüzce en sık rastlanan eşya taşıma paslaşma faaliyeti eşya sahiplerinin dezavantajına olmaktadır. Fakat şehir nakliyat hiçbir zaman yapamayacağı işi almamaktadır. Bunun yanında olamayacağı noktaya gideceği hakkında iddialı girişimlerde bulunmamaktadır. İlk görüşme safhasında taşınma hakkındaki tüm detaylar ortaya serilmektedir. Eğer başka bir firmadan destek alınacaksa, bu firma hakkındaki detaylar müşterilere aktarılarak hemfikir olunduktan sonra yardımcı firma devreye sokulmaktadır.

 

Sigortalı Eşya Taşıma

 

Yurt genelinde şehir içi veya şehirler arası eşya taşımacılığı konusunda her zaman firma garantisi müşterileri tatmin etmediğinin farkındayız. Bu nedenle her müracaatın birinci adımı olarak ücretsiz ekspertiz hizmetin, aksatmadan yerine getirmekteyiz. Bunu yaparken en çok önem verdiğimiz konu müşteri menfaati olmaktadır. her arayan müşterimize sigortalı eşya nakliyatı yaptığımızı söylerken en yakın ekspertiz hizmeti veren kuruluşla irtibat anında sağlanmaktadır. A şehrindeki bir ofis sahibi b şehrine eşyasını taşıtmak isteyebilir. Biz c şehrinde merkezi teşkilat oluşturmuşuz. Böyle durumda müşterilerimizi en kısa sürede sıkıntılarından kurtarmak için en süratli şekilde hareket etmekteyiz. Bu aşamada ilk yapılacak olan müşterimizin eşyalarının olduğu bölgeye en yakın ekspertizi mekana yönlendirmek olacaktır. Çünkü şehir evden eve nakliyat verdiği sözü gerçekleştirene kadar işini yapmış kabul etmemektedir.

 

En Güvenli Şehirlerarası Nakliyat

 

Ev eşyası olsun, ofis malzemeleri olsun taşınma esnasında her bir parça eşya firmamızın en değerli emaneti olarak kabul edilmektedir. Çünkü herkes elde ettiği malzemelerini birçok sıkıntıya katlanarak sahip olmaktadır. Bunun bilincinde olan şehir nakliyat çalışanlarımız her detayı gerçekleştirirken güvene ve sadakate aşırı önem vermektedir. Herkes birbirinin eksiğini tamamlayarak hiçbir açık kalmayacak şekilde ekip ruhunu en sağlam şekilde ortaya çıkarmaktadırlar. Her eleman ayrı bir kategoride hizmet vermesine rağmen paketleme elemanı taşımaya, de monte elemanı paketlemeye yardımcı olarak birbirlerinin gözünden kaçan her noktayı hassasiyet göstererek yerine getirmektedir.

Bu sayede eşya taşıma konusunda ilk müracaat aşamasından müşteri onayı alınarak iş sonu yapma aşamasına kadar güvenlik ve emniyet hiçbir zaman göz ardı edilmeden çalışılmaktadır. Böylelikle teslim aldığımız her nevi eşyayı firma güvencemizi en iyi şekilde müşterilerimize yansıtacak şekilde çalışmalar gerçekleştiriyoruz. Eşya sigortalama işlemine ek olarak nakliyat söyleşmesinde tüm risklere karşı gerekli garantiler ve teminatlar sağlanarak eşyalarınızın çifte sigorta kapsamında yerine ulaşması sağlanmaktadır.

 

En Güvenli Asansörlü Eşya Nakliyatı

 

Teknolojinin her geçen gün insan hayatını kolaylaştırıyor olması şehir nakliyat çalışmalarına da etki etmektedir. Bu sayede eşya taşıma işlemleri hem daha güvenli hem de daha hızlı şekilde yapılmaktadır. Kullandığımız eşya asansörleri artık bina merdivenlerinden eşya indirme veya çıkarma işlemine son vermiş durumdadır. Bu sayede bina, içinde dara alanlardan geçerken ortaya çıkan hasar oluşumları ortadan kalkmaktadır. Aynı zamanda bina asansörleri kullanılmadığı için yeni taşınılan yerleşim yerindeki veya eski yaşam alanındaki bina yönetimleri ile sorun yaşanmadan taşınma işlemleri başarılı bir şekilde gerçekleşmektedir.

 

Özellikle şehirlerarası nakliyat çalışmaları sırasında başarı hikâyemizin etkisini açık bir şekilde hissedeceksiniz. Çünkü çoğu evden eve nakliyat firması her yerde eşya asansörü kullanımını gerçekleştirmezken şehir şehirlerarası nakliyat modern araçlarına montelendiği mobil eşya asansörleri ile her noktada kesintisiz güvenli eşya taşıma işlemini sağlamaktadır. Çelik kapalı kasa araçlarımızın arka kısmına montelenen eşya asansör düzenekleri kurulumu kolay ve yüksek katlı binalarda güvenli çalışma ortamı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Buna benzer kullandığımız tüm nakliyat işlerinde kullanılan ekipmanlarımız son teknoloji ürünü olup emniyet ve güvenliği sağlama konusunda farkı ortaya koymaktadır.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.