HABER DETAYI

Haziran 9, 2023 7:00 pm

Özel Klima Servisi Bakım Hizmetleri

Özel Klima Servisi Bakım Hizmetleri

7/24 Klima Bakım Hizmeti

Klimalarda öne çıkan konulardan biri olan ve her klima servisi hizmeti için önemli hale gelen uzmanlık, şirketimizin profesyonel servis hizmetinin en önemli maddesini oluşturur. Bizim için işin uzmanı servis ekibi, hizmetin kalitesi açısından önemlidir. Klima bakımı, onarımı ve montajı gibi işlemlerde uzman elemanlarımız, güncel çözüm seçeneği sunmaya devam etmektedir. Bakım, onarım ve tamirat gibi konuların uzmanlık gerektirdiği günümüz şartlarında klima servisi hizmeti için profesyonel çözüm seçeneklerimizi tercih edebilirsiniz.

Amatör yöntemler klima servis hizmetlerinde de sorun oluşturur. İşi ehline vermenin önemli olduğu sektörlerden biri de servis hizmetidir. Yeni nesil cihazlar hakkında bilgisi olmayan veya tamir konusunda yeteri kadar deneyimli olmayan kişiler klimalara zarar verebilir. Bu nedenle ilk aşamada uzman servis hizmetine önem verilmelidir. Firmamız da bu kategoride her zaman işin uzmanı servis ekiplerine görev vererek işe başlamaktadır.

 

Pratik Klima Servis Hizmeti

 

Uzman servis hizmetinin yanı sıra yöntem konusu da önemlidir. Klima servisi aracımız her zaman göreve hazırdır ve servis aracımızda yedek parça her zaman için bulunmaktadır. Yedek parça fiyatları, bakım ve onarım fiyatlarından bağımsız bir şekilde hesaplanır. Yani servis hizmeti ile yedek parça alım ve montaj işlemi ayrı fiyatlandırılır. Servis ekibimiz klima tamiri konusunda müşteri onayı olmadan hareket etmemektedir.

 

Yerinde klima bakım ve onarım işlemlerinde temizlik konusu ön plana çıkmaktadır. Temizlik işlemi özellikle fan temizliği konusu klimaların çalışma sistemini doğrudan etkiler. Ayrıca filtre temizliği de klimaların çalışma performansını doğrudan etkileyen konular içerisinde yer alır. Klima gazı, motoru ve diğer bütün aksamları, uzman servis ekibi tarafından kontrol edilir. Profesyonel servis hizmeti ile klimaların bakım işlemi pratik bir şekilde yapılabilir.

 

Dört Mevsim Klima Servisi

 

Servis hizmetleri kategorisinde dört mevsim hizmet konusu da önemlidir. Soğuk kış günleri veya sıcak yaz günleri klima servisi hizmeti için engel teşkil edebilir. Ancak ekibimiz bütün hava koşullarında performansını düşürmeden servis hizmeti sunmaya devam etmektedir.

 

Klima bakımında ilk aşamada randevu alınması ve gerekli bilgilerin verilmesi egrekir. Telefon, adres, cihaz bilgileri ve iletişim bilgileri doğru bir şekilde verilmelidir. Bilgiler yanlış olduğu zaman servis hizmeti aksar ve bu durumda hizmet vermemiz mümkün değildir. Hizmetin aksamadan devam edebilmesi için öncelikle randevu bilgilerinin güncel olması önemlidir.

 

Klima Servisi Randevu İşlemleri

 

Verdiğimiz randevu bilgileri doğrultusunda söz verilen zaman zarfında servisimiz adresinize gelerek servis hizmeti vermektedir. Klima bakımının başarılı bir şekilde yapılabilmesi için çalışma ortamının güvenli olması gerekir. Ayrıca klima servisi bakımında dikkat edilmesi gereken en önemli hususlardan biri de müşteri onayı konusudur. Müşterimizin onay vermesi durumunda bakım işlemi gerçekleşir ve ekibimiz bu onay akabinde cihazı tamir eder. Yedek parça, montaj, tamir ve bakım ücreti müşteriye sunulur ve onay alındıktan sonra hareket edilir.

 

Klimaların polen temizliği, hava filtre temizliği ve fan temizliği, klima bakımında ilk önemli konular içerisinde yer alır. Bu temizlik işlemleri ile birlikte klimaların çalışma performansı artmaya başlar. Motor ve hava filtre sisteminin temizlenmesi ile birlikte soğutma işlemi de hissedilir derecede artar. Motor sisteminin yanı sıra gaz sistemi de uzman ekip tarafından kontrol edilir. Gaz basma işlemi, klimanın markasına göre yapılır. Markaya göre yapılan gaz basma işlemi ile birlikte cihazın çalışma performansı maksimum seviyeye çıkar.

 

HABERE YORUM YAP

HABERE YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.