Firma Ekleme Kuralları

Şehir ve Firma Rehberi Firma Ekleme Kuralları

Sitemiz Google, Bing, Yandex gibi popüler arama motoru ile senkronize çalıştığından SEO kurallarına önem vermektedir. Piyasada yer alan firma rehberleri sitelerinden farklı olarak SEO kurallarına önem veren sitemizde kullanıcı memnuniyeti ve kaliteli içerik önem planda yer almaktadır. Bu sebeple, sitemizde yayınlanacak içerikler oldukça önem vermekteyiz.

Siz de sitemizin ayrıcalıklı hizmetinden yararlanmak için aşağıda yer alan firma ekleme kurallarına mutlaka uymalısınız. Kurallara uymayan firmalar/hizmetler kesinlikle eklenmeyecektir.

 

Firma Ekleme Kuralları

 

  • Firma ekleme kısmında yer alan Firma Hakkında kısmına firmanızı tanıtan en az 300 kelimelik makale girişi yapılmalıdır. Tanıtım makaleniz yoksa sitemiz yazarları sizlere destek olacaktır.
  • Sitemizde Normal ve Gold Üyelik sistemi bulunmaktadır. Firma tanıtımı hakkında bilgi sahibi olmayanlar ücretli paketlerimizi satın alarak şirketlerini kolayca ekleyebilirler.
  • Anlamsız açıklamalı firma tanıtımları onaylanmayacaktır. Bu sebeple, sitemizde ekli olan firmaları incelemeniz tavsiye olunur.
  • Yalan yanlış, dolandırmaya yönelik firmalar veya hizmetler onaylanmayacaktır.
  • Firma ekleme işlemini yapan firmalar/kişiler bu koşulları peşinen kabul etmiş sayılır.