Site Kullanım Koşulları

Site Kullanım Koşulları ve Gizlilik Şartları

Sitemizi kullanmakla Kullanım Koşulları ve Gizlilik Şartları’nı kabul etmiş sayılırsınız. Aksi durumda yani Kullanım Koşulları ve Gizlilik Şartları’nı kabul etmiyorsanız, sitemizden çıkış yapmanız önemle rica olunur.

 

 • Site yönetimi Kullanım Koşulları ve Gizlilik Şartları’nda isteğine bağlı olarak ekleme, değiştirme, çıkarma yapma hakkına sahiptir. Değişikliklerden sonra da siteyi kullanmaya devam ederseniz yeni koşulları da kabul etmiş sayılırsınız.

 

 • Site yönetimi, sitenin hizmetlerini kullanırken vermiş olduğunuz kullanıcı adı, e-posta, cep telefonu vs. gibi size özel bilgileri veritabanında saklı tutar. Bu veriler sistemimizde kayıtlı bulunduğundan ve sitemizi kullanma iradeniz bulunduğundan; 6698 sayılı Kişisel Verilerin Korunması Hakkında Kanun kapsamında verilerinizin kişisel olarak işlenmesine, reklama konu olmasına, pazarlama faaliyetlerinde bulunulmasına açık rıza vermiş bulunuyorsunuz. Siteyi kullanarak hiçbir bildirim yapılmadan bu kanunu peşinen kabul etmiş sayılırsınız.

 

 • Site yönetimi sitede yayınlanan linklerin içeriklerinden sorumlu değildir. Her kullanıcı kendine özel veri girişi yaptığından yayınlanan yazı, resim, video gibi her türlü içerikten yazarı sorumludur.

 

 • Site yönetimi kanunlara saygılı olduğundan yetkili otoritelerin bir araştırması veya soruşturması için istenen bilgileri yetkili kurumlara açıklayabilir.

 

 • Sitemiz üye bilgilerini yarar sağlamak amacıyla kesinlikle başkasına satmaz, kiralamaz veya paylaşmaz.

 

 • Site yönetimi site içinde hedef odaklı reklamlar yayınlamaktadır. Site kullanıcıları bu yayınları peşinen kabul eder. Reklam gibi faaliyetlerden oluşacak zararlarda site yönetimimiz sorumlu tutulamaz.

 

 • Sitede yayınlanan ilanlar herkese açık şekilde yayınlanmakta olup, isteyen firma özel ilan da yayınlayabilir.

 

 • Eklenen ilanlar ile ilgili tüm yetki site yönetiminin inisiyatifindedir. İlanın yayınlanıp yayınlanmaması incelemeden sonra kararlaştırılmaktadır. İlanın yayınlanmaması ile ilgili yetki site yönetimi kararına bağlıdır.

 

 • Tüm ilanların sorumluluğu ilanı ekleyen kişidedir. Yanıltıcı, yanlış, uygun olmayan ilan vermek yasaktır.

 

 • Site yönetimi eklenen ilanı istediği zaman kaldırma, düzeltme hakkına sahiptir. Site yönetimi haber vermeden ilanın içeriğini değiştirebilir.

 

 • Vaat eden, çığırtanlık üreten ilanların yayınlanması kesinlikle yasaktır.

 

 • Kumar gibi kamu hukukuna aykırı yasadışı ilanların yayınlanması yasaktır.

 

Site Kullanım Koşulları

 

 

Sanal Şehir ve Firma Rehberi internet sitemiz, şehri keşfetmek isteyenler ile firmalarını veya hizmetlerini tanıtmak isteyen şirketlerin buluştuğu bir platformdur. Rehber sitemiz; firmaların iletişim bilgilerini sunarken resim, video ve harita paylaşımı da yapmaktadır.

 

 

Siteye her giriş yapan, üye olan, ilan veren kişiler aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmiş sayılır.

 

 

Kişiler siteyi kullanmakla web sitemizin Kullanım Koşulları ve Gizlilik Şartları nı kabul etmiş sayılırlar.

 

www.sanalsehirrehberi.com sitemiz tek taraflı olarak üye bilgilerini kabul etme, reddetme, üyelik bilgilerini düzenleme hakkına sahiptir.

 

Sitedeki tüm bilgiler www.sanalsehirrehberi.com mülkiyetindedir. İzinsiz kullanılamaz, çoğaltılamaz, kopyalanamaz.

 

Üye bilgisi, ilan gibi materyallerle yapılan yayınlardaki sorumluluk yazanın sorumluluğundadır. Site yönetimi yayınlarla ilgili hiçbir koşulda zan altında tutulamaz.

 

Sitede yayınlanan linklerin içeriğinin kontrolü yapılmadığından, linklere tıklayarak gelecek zararlardan sitemiz sorumlu tutulamaz.

 

Sitemizde ücretli ve ücretsiz üyelik sistemi bulunmaktadır. Üyelik paketleri ile ilgili tüm haklar (düzenleme, iptal etme, değiştirme gibi) site yönetimine aittir.