TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
15 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: AXA Müşteri Çözüm Merkezi
  • ADRES: Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı / İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 250 9999
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: 0 (850) 250 9999
  • WEB SİTESİ: http://www.axasigorta.com.tr
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
3+7 = ?

VİDEOLAR

  • Axa Sigorta

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Meclisi Mebusan Cad. No:15 34433 Salıpazarı / İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Axa Sigorta

Axa Sigorta şirketini ele aldığımız firma rehberi sayfamızda Axa Sigorta uluslararası Fransız yatırım, emeklilik ve sigorta grubu firması olarak karşımıza çıkmakdadır. Bu bakımdan Axa Sigorta devasa bir yapıya sahiptir. Firmanın şuanki ana merkezi ise Fransa ülkesinin Paris eyaletinde 8.arrondissementide yer almaktadır. Axa doğrudan bağımsız ve küresel bir şekilde çalışan firma ketegorisindedir. Bu bakımdan Axa Sigorta her ülkenin yasal prosüdürlerine uymak zorundadır. Firmanın firma rehberi kapsamda hareket etmesi kurumsallığı gereğince şarttır. Grup daha çok Batı Avrupa, Kuzey Amerika, Asya Pasifik ve Ortadoğu bölgelerinden hizmet vermektedir. Dolaysıyla Axa sigorta geniş bir çalışma sahasına sahiptir.

 

Axa Sigorta Şirketi

Bugün itibariyle Axa Sigorta firma rehberi firma anonim şirketi statüsüne sahiptir. Firma 1817 senesinde hizmete sunulmuştur. Kurucusu Shakel Mahmddir. Firma direk olarak uluslararası üzerinden sigortacılık hizmetleri sunmaktadır. Firma başkanı ve ceosu ise Dennis Duvernadır. Axa sigorta daha çok sağlık ve hayat sigortası ile yatırım yönetimi gibi alanlada hizmet vermektedir.

 

Axa Sigorta Ne İşe Yapar?

2024 yılından itibaren Axa sigorta firma rehberi inceleyebilirsiniz. Firma yer aldığınız bölge bazından özel sağlıık merkezlerinden alacağınız hizmetleri ücretsiz olarak almanızı sağlıyor. Bu sayede çeşitli sağlık hizmetlerinden ücretsiz olarak faydalanmanıza destek olmaktadır. Diğer Bir ifadeyle Axa Ssigorta herhangi bir devlet hastanesinden tedavi masraflarınızı doğrudan kendisi karşılamaktadır. Böylece sizlerin mali yönden kendini avantajlı hissetmesini sağlamaktadır. Axa Sigorta doğrudan şirket tarafından hizmete sunulmuştur. Şirketin devlet tarafından onaylanması sigorta firmasının da resmi bir statüye sahip olduğunu göstermektedir.

 

Axa Sigorta Şirketi Kimler Tarafından Kuruldu?

Axa sigorta şirketi aynı zamanda Türkiye üzerinden Oyak sigortacılık firma rehberi işbirliği ile ortaklaşa kurulmuştur. Bu kapsamda her iki devasa sigorta şirketlerinin de tek çatı altından toplanması kararlaştırılmıştır. Axa Sigorta direk olarak Oyak Holding tarafından hizmete açılmıştır. Bunun yanısıra Axa sigorta profesyonel anlamda çekici hizmetleri de yer almaktadır. Bu bağlamda sigorta şirketine müşteri olmadan da söz konusu uygulama üzerinden Axa Sigorta müşteri temsilcisinden aracınız için çekici talep edebilirsiniz.

Bunu da Beğenebilirsin >  Ülker

 

Axa Sigorta Mobil Uygulama

Axa Sigorta nın en büyük özellikleri arasında siz değerli müşterileri için kaliteli bir mobil uygulama hizmeti sunmasıdır. Bu kapsamda sizler de akıllı telefonunuzdan AxaFit uygulamasını hemen indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdikten sonra kullanabilirsiniz. Yani uygulama sayesinde firma rehberi üzerinden Axa müşterisi olmanız gerekmiyor. Böylece firma kurumsal web sitesinden kayıt işlemi açmanız gerekmemektedir.Uygulama sizlere daha kaliteli ve sağlıklı bir yaşam sunmaktadır. Bu sayede uygulama üzerinden de sağlık hizmetlerinden pratik bir şekilde faydalanabilirsiniz.

 

Axa Sigorta Kasko Hizmetleri

Axa Sigorta firma rehberi kapsamında çeşitli kasko hizmetleri de yer almaktadır. Bu sayede söz konusu sigorta şirketi geniş bir hizmet kataloguna sahiptir. Axa sigortacılık kasko hizmetleri arasında çarpma ve çarpışma sonucunda meydana gelen zararların karşılanması, yangın ve cam kırılması, doğal afetler ve hayvanların araçlara zarar vermesi gibi birçok farklı durumlar söz konusudur. Bu sayede Axa sigortacılık müşterilerin beklentilerini karşılamaktadır.

 

Axa Sigorta Ameliyat Ücreti Karşılama

Tamamlayıcı sigorta hizmetleri ayakta sağlık hizmetleri tedavileri direk olarak Axa sigorta tarafından karşılanmaktadır. Bu bağlamda firma rehberi devlet hastanelerinden de ameliyathane servisinden ücretlerinizi karşılamaktadır. Firma tüm masrafları ise eksiksiz olarak gidermektedir. Böylece Axa Sigorta firması milyonlarca müşteriis tarafından takdir edilmektedir.

 

Axa Sigorta Özellikleri

Axa sigorta firma rehberi pek çok özelliklere sahiptir.Bu bağlamda Axa Sigorta müşteri memnuniyeti sağlamaktadır. Axa sigortacılık kaliteli ve geniş hizmet kataloglarına sahiptir. Bu bakımdan sigorta şirketi Türkiye genelinden ciddi anlamda tercih edilmektedir. Axa sigortacılık kurumsal bir statüye sahiptir. Bünyesinde binlerce eğitimli ve güler yüzlü kadroları yer almaktadır.

 

Axa Sigorta Hizmet Katalogları

Axa sigortacılık firma rehberi hizmet kataloglarına söz konusu Axa uygulamasından ulaşabilirsiniz. Uygulama üzerinden devlet hastaneleri ayakta tedavi ve cerrahi müdahale, trafik kazası masrafları, poliçe ödemeleri ve takibi gibi birçok konularda Axa sigortacılık firmasından destek alabilirsiniz.

 

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.