TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
37 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Ülker Bisküvi
  • ADRES: Ferah Caddesi, Kısıklı Mahallesi, No. 1 34692 İstanbul – Türkiye
  • TELEFON: 0 (216) 524 2900
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.ulker.com.tr
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
7+7 = ?

VİDEOLAR

  • Ülker

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Ferah Caddesi, Kısıklı Mahallesi, No. 1 34692 İstanbul – Türkiye

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Ülker Bisküvi

Firma rehberi olarak tanıtımını yapacağımız Ülker Bisküvi Sanayi Anonim Şirketi adıyla Sabri Ülker ve Asım Ülker ortaklığıyla kurulmuştur. Firma 22 Şubat 1944 senesinde hizmete açılmıştır. Bu sebeple Ülker, Türkiye’nin en köklü devasa firmaları arasında yerini almaktadır. Firma ülkemiz milli ekonomisinde de büyük bir öneme sahiptir. Ülker kurulduğu günden buyana yoğun ürün satışı yapmaktadır. Bu sayede ise her yıl düzenli olarak Türkiye milli ekonomisine katkı sunmaktadır.

 

Ülker Anonim Şirketi modern bir statüye sahiptir. Firma bu sebeple sektörün en canlı ve kaliteli firmaları arasında yer almaktadır. Yüksek teknolojili üretim makineleri ve çalışkan kadrolarıyla daima tüketici memnuniyeti sağlamaktadır. Bu bakımdan Ülker profesyonel anlamda gıda besin türleri üretmektedir. Firmanın pek çok avantajları da söz konusudur. Ülker özenle ürün üretmektedir. Üretmiş olduğu tüm ürünlerini ise indirimli fiyatlar üzerinden satışa sunmaktadır.

 

Firma çeşitli ürünlerini dünya genelinden ise 100 ün üzerinde ülkeye ihraç etmektedir. Bu bakımdan firma rehberi Ülkerin geniş bir pazar ağı söz konusudur. Firmanın gıda sektöründe farklı kataloglar üzerinden pek çok ürünleri yer almaktadır. Bunlar arasında çikolata ve bisküvi türleri ön planda yer almaktadır. Ülker, ülkemizin en büyük 500 sanayi kuruluşu arasındaki 109. sırada yer almaktadır.

 

Ülker, Türkiye’nin en hızlı büyüyen gıda üretim firmalarından biridir. Özellikle deneyimli işadamları tarafından yönetilmesi firmanın çok seri bir şekilde büyümesini sağlamıştır. Bu sebeple, Ülker bugün modern ülkelerin vazgeçilmezleri arasında yer almaktadır.

 

 

Ülker’in Yıllar İtibariyle Sloganları

 

Ülker firma rehberi kuruluş döneminden bu yana pek çok farklı sloganlar ile hizmet vermektedir. Şirket ilk olarak 2007 ila 2016 senesi arasında Mutlu Bir An sloganı geliştirmiştir. 2016 ila 2018 senesi arasında Mutluluk Her Yerde sloganı, 2018 ila 20222 senesi arasında Bu Ülkenin Ülkeriyiz ve 2022 senesinde ise firma rehberi Günümüz İçimdeki Çocuğu Mutlu Eder sloganına sahip olmuştur. Bu bakımdan Ülker gıda sektöründe en fazla slogan geliştiren firmalar arasında yer almaktadır.

Bunu da Beğenebilirsin >  Axa Sigorta

 

 

Ülker Firma Genel Özellikleri

 

Ülker firma rehberi İstanbul merkezli olarak kurulmuştur. Firmanın merkezi bu ilimizin Üsküdar ilçesinde yer almaktadır. Firma yaklaşık olarak 80 sene öncesinden kurulmuştur. Yönetim kurulu üyesi Muratl Ülker, yönetim kurulu başkan vekili Ali Ülker, yönetim kurulu başkanı Mehmet Tütüncü ve firmanın firma rehberi CEOSU ise Mete Buyurgandır.

 

Ülker firması çikolata, diyet gıda ürünleri, bisküviler, gofretler kek, sakız, kraker ve şekerleme firma rehberi gibi birçok gıda türlerini üretmekte ve dünya çapında 100ün üzerinde ülkeye satmaktadır. Firmanın şuanki sahibi ise Yıldız Holdingtir. Ülker ülkemiz genelinden ise yaklaşık olarak 9 bin aktif çalışana sahiptir.

 

Ülker Tesisleri

 

Firma rehberi yazımızda yer alan Ülker’in birçok farklı bölgelerde tesisleri de yer almaktadır. Bu bakımdan firma bugün itibariyle başta ülkemiz genelinden olmak üzere Kazakistan, Mısır, Suudi Arabistan olmak üzere toplamda 4 adet ülkede tesisleri söz konusudur. Burada toplamda 10 adet modern fabrikası üzerinden ürünlerini güvenle üretmektedir.

 

Firmanın aynı zamanda firma rehberi İstanbul ilimizde 2 adet fabrikası, Adapazarı bölgesinde 1 adet şeker fabrikası ve Giresun bölgesinde ise 1 adet fındık fabrikası yer almaktadır. Ülker Çikolata anonim firması yaklaşık olarak 53 bin metre karelikk devasa bir alanda kurulmuştur. Firma bünyesinde çikolata adet miktarı ise 451 adettir.Firmanın aynı zamanda İstanbul Gebze, Ankara ve Karaman bölgesinde olmak üzere toplamda 3 lokasyonu bulunmaktadır.

 

Ülker’in Ürün Katalogları

 

Ülker firma rehberi detaylı ürün katalogları sunmaktadır. Bu sayede firma ürünleri yoğun olarak satın alınmaktadır. Ülker tüm ürünlerinde doğrudan kendi adını kullanmaktadır. Ülker çikolatalı gofret, ülker bisküvi, ülker biskolatala, ülker biskrem, ülker kraker, ülker şekerleme, ülker çükolatalı ürünler ve daha birçok farklı ürün katalogları yer almaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.