TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
36 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: Decathlon Mutlu Kullanıcı Merkezi
  • ADRES: Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı Marmara Forum Sitesi A. Bl. Ap. N.3/Z099 Bakırköy İstanbul
  • TELEFON: 0 (850) 532 3322
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.decathlon.com.tr
  • E-POSTA: Belirtilmemiş
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
5+3 = ?

VİDEOLAR

  • Decathlon

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

Osmaniye Mahallesi Çobançeşme Koşuyolu Bulvarı Marmara Forum Sitesi A. Bl. Ap. N.3/Z099 Bakırköy İstanbul

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

Decathlon

2024 Decathlon firma rehberi söz konusu firma 1976 yılında Fransa ülkesinde kurulmuştur. Firma kurumsal bir kimliğe sahip olup ayn zamanda pek çok spor malzemeleri satan perakende bir e ticaret firmasıdır. Dolaysıyla Decathlon bir tür uluslararası mağaza zinciridir. 2021 yılı verilerine göre ise global anlamda şirketin yaklaşık olarak aktif 105 bin personeli yer almaktadır.

 

Bu bağlamda firma dünyanın en devasa spor malzemeleri satış ve perakende şirketleri arasında yer almaktadır. Decathlon devasa ve son derece modern bir alanda kurulmuştur. Michel Leclercq tarafından kurulmuştur. Firmanın ilk mağazası ise Lille bölgesi yakınlarında yer almaktadır.

 

Decathlon Ürünleri

Decathlon erkek ve kadın spor ürünleri üreten ve satan firmasıdır. Bu bakımdan firma rehberi spor malzemeleri konusunda beklentileri karşılamaktadır. Decathlon başlı başına profesyonel bir spor malzemeleri satıcı şirketidir. Firma ilk yurtdışı mağazasını 1986 senesinde Almanya ülkesi üzerinden hizmete sunmuştur. Daha sonraki dönemlerde ise İspanya ve ikinci olarak da İngiltere ülkesinden mağazalar açmıştır. Türkiye üzerinden ise ilk mağazasını 2010 yılı Nisan ayında Ankara ilimizin Kenpark bölgesinde açmıştır.

 

2021 yılı itibariyle başta İstanbul olmak üzere toplamda 40 farklı kentlerimizden 40 adet mağaza hizmete sunmuştur. Türkiye merkezi ofisinin de yer aldığı İstanbul Marmara Forum Decathlon ile ülkemizin en büyük spor mağazası özelliği elde etmiştir. Fiziksel mağazalarıyla birlikte yine ülkemiz üzerinden çok sayıda online mağazalar da hizmete açmıştır.

 

Decathlon Ne İşe Yarar?

Decathlon firma rehberi geniş nitelikleriyle dikkat çekmektedir. Mağazalar zinciri Tutku Markaları olarak isimlendirilmektedir. Firmanın bünyesinde Adidas ve Nike gibi pek çok farklı spor markaları da yer almaktadır. Bu sayede tüketicilerimiz dünyaca ünlü spor markalarını da firmanın fiziksel veya online mağazalarından tedarik etmektedir. Decathlon yüksek performansı sayesinde daima iş dünyasında öncü kalmıştır. Firma bu sayede ise özellikle internet dünyasından hızlı bir şekilde büyümeye devam etmiştir.

 

Decathlon Fiyatları

Decathlon 2017 senesi itibariyle yaklaşık olarak 6 milyon 123 bin dolarlık devasa bir ciro elde etmiştir. Firma dünya genelinden firma rehberi en büyük stratejisi ise düşük fiyatlar üzerinden daima maksimum kalitedeki spor malzemelerini satışa sunmaktır. Mağaza aynı zamanda maliyetlerini indirmek açısından 2015 senesi sonlarına doğru poşetlerini doğrudan doğa ile uyumlu olarak özel olarak imal etme kararı almıştır. Doğa olmadan spor olmaz sloganıyla ticari hayatına başlamıştır.

Bunu da Beğenebilirsin >  LC Waikiki

 

Decathlon Mağaza Avantajları

Decathlon mağazalar zinciri firma rehberi işletmenin daha çok modern ülkelerde çok sayıda mağazaları faaliyet göstermektedir. Bu kapsamda mağazalar zincirinde her spor branşları için giysi modelleri ve yardımcı ekipmanlar satışa sunulmaktadır. Decathlon en garantili düzeyde spor malzemelerinin satışlarını yapmaktadır. Bu sayede firma geniş ve istikrarlı müşteri trafiğine sahiptir.

 

Decathlon Spor Mağazaları Sitesi

Decathlon firma rehberi sitesinden ürün satın alınabilmektedir. Mağaza hem Türkiye genelinden hem de pek çok batı ülkelerine spor ürünlerini en iyi kargo firma rehberi üzerinden göndermektedir.Decathlon Türkiye genelinden ürünlerini sadece 24 saatte ve yurtdışına ise en fazla 7 gün içerisinde adrese teslim etmektedir. Firma müşteri memnuniyetine değer vermektedir.Bu sayede ise daima en erken zamanda spor malzemelerini ev ve işletme adreslerine teslimatını tamamlamaktadır. Böylece müşterilerinin zamandan tasarruf etmesini sağlamaktadır.

 

Geleceğe Yön Veren Decathlon

Decathlon geleceğe yön verme sloganına sahiptir. Yüksek kaliteli ürünleriyle kusursuz firma rehberi sunmaktadır. Güler yüzlü çalışanlarıyla müşterilerinden takdir mesajları almaktadır. Decathlon bugün en iyi mağazalar arasında yer almaktadır. Yüksek iş ahlaklı çalışanlara sahiptir. Firma bu nedenle sektöründeki kalitesiz spor malzemeleri satıcıları açısından da örnek teşkil etmektedir.

 

Decathlon Ürün Satışları

Decathlon spor giyimleri firma rehberi sitesinden hemen sipariş verilebiliyor. Firma ürünleri hakkında ise online müşteri destek hattı üzerinden bilgi vermektedir. Böylece müşterilerin spor ürünleri hakkında daha detaylı olarak bilgi almasını sağlamaktadır.

 

Decathlon Spor Ürün Kalitesi

Decathlonun yoğun olarak tercih edilmesinin ana nedenleri arasında Avrupa Kalitesi üzerinden spor ürünleri satmasıdır. Ürünlerin şık ve dirençli olması firma rehberi sitemizde ele aldığımız söz konusu firma açısından büyük artılar oluşturmaktadır.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.