TAKİBE AL FAVORİLERE EKLE
27 ZİYARETÇİ
  • YETKİLİ KİŞİ: LCW
  • ADRES: 15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE
  • TELEFON: 0 (212) 657 5555
  • FAX: Belirtilmemiş
  • GSM: Belirtilmemiş
  • WEB SİTESİ: http://www.lcwaikiki.com
  • E-POSTA: musteri@lcwaikiki.com
  • SOSYAL MEDYA:
QR KODU
FİRMAYA MESAJ GÖNDER
4+5 = ?

VİDEOLAR

  • LCW

ADRES VE HARİTA BİLGİSİ

15 Temmuz Mahallesi Gülbahar Cad. No:41 Bağcılar, 34212 İstanbul / TÜRKİYE

KAMPANYALAR / İLANLAR

Hiç ilan eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA

LC Waikiki

LCW kısaltması ile faaliyet gösteren firma rehberi sitemizde ele aldığımız diğer adıyla LC Waikiki Fransız tasarımcı George Amouyal ve ortakları tarafından 1988 senesinde Fransa ülkesinde kurulmuştur. İki ortak Fransızcada Arkadaşlar anlamına gelen Les Copains kelimelerinin baş harfleri olan LC kısaltmasına dünyaca ünlü olan Waikiki plajının ismin entegre ederek LC Waikiki adında devasa bir mağaza oluşturmuştur.

 

Bu bakımdan söz konusu işletme global anlamda toptan ve perakende olarak satış amaçlı olarak oluşturulmuştur. LC Waikiki başta Fransa olmak üzere aralarında Türkiye’nin de yer aldığı pek çok ülkelerde 10’larca şubeleri yer almaktadır. Bu bakımdan LC Waikiki global anlamda hizmetler sunmaktadır.

 

LC Waikiki Temel Değerleri

 

LC Waikiki firma rehberi bünyesinde ise pek çok temel değerleri söz konusudur. İşletme bu değerleri baz alarak istikrarlı bir şekilde büyümeye devam etmiştir. Bu bağlamda toptan ve perakende mağazası bugün dünya genelinden mağazalar zincirine sahip olmuştur. LC Waikiki erdemlik olmak, birlikte başarmak, derinlemesine uzmanlaşma, müşteri odaklı olmak, zorluklara meydan okumak gibi temel prensipleri baz almıştır. Firma bu sayede daima maksimum düzeyde başarılar elde etmiştir.

 

LC Waikiki Ne İşe Yapar?

 

Lcw firma rehberi söz konusu mağaza daha çok spor giyim üzerinden toptan ve perakende hizmetleri sunmaktadır. Bugün LC Waikiki şubeleri başta İstanbul ve İzmir olmak üzere birçok kentlerimizde yer almaktadır. Buradan firma en kaliteli giysi türlerini tüm banka kredi kartları üzerinden peşin ve taksitli olarak satışa sunmaktadır. LCW doğrudan müşteri memnuniyeti açısından giysi satışları yapmaktadır. Firma devasa bir alanda yer almaktadır. Misyon olarak bugün ve geleceğin en gözde giyim mağazaları arasında yer almayı hedeflemektedir.

 

LC Waikiki Giysi Modelleri

 

LCW firma rehberi üzerinden giysi türlerine göz atılabilir. Firma her yaştan bay ve bayanlara özel kampanyalı fiyatlar üzerinden renkli, sentetik ve spor giysileri satışa sunmaktadır. LC Waikiki tüm giysi modellerini en kaliteli malzemeler üzerinden hazırlamaktadır. Bu sayede müşteri taleplerini kusursuz bir şekilde yerine getirmektedir. Firma kurumsal web sayfasına sahiptir. Sitesi üzerinden yurtiçi ve global anlamda giysi siparişlerine hızlı bir şekilde dönüş sağlamaktadır.

Bunu da Beğenebilirsin >  Decathlon

 

LC Waikiki Kalite Ve Güvenilirliği

 

LCW firma rehberi ile en kaliteli ve güvenilir olan giysi satış mağazaları arasında gösterilmektedir. Titiz binlerce aktif çalışanları ve hijyenik mağazalar zinciriyle sektöründe öncü olmaktadır. Firma belirli misyon ve vizyon üzerinden giysi satışları yapmaktadır. Böylece günden güne çok daha geniş müşteri yelpazesine ev sahipliği yapmaktadır.

 

LC Waikiki Neden Kuruldu?

 

Firma rehberi olarak incelediğmiz LCW kaliteli giyim ürünleri imalatı üzerine kurulmuştur. Firma dünya genelinde fertlerin spor, klasik giysi ihtiyaçlarını karşılamak amacıyla hizmete sunulmuştur. Bu bağlamda tekstil sektöründe farklılığa sebep olmuş ve kalitesiz firmaların piyasa payları düşmüştür. Dolaysıyla LCW kurulduğundan bu yana kalitesiz tekstil ürünleri satan firmalar sektörden hızlı bir şekilde silinmiştir.

 

LCW Tercih Edilme Sebepleri

 

LCW spor giyim mağazası firma rehberi kaliteli olması sebebiyle Avrupa genelinden tercih edilmektedir. İşletme kuruluş döneminden bu yana Türkiye genelinden de oldukça popüler olmuştur. Bu bağlamda LCW bugün ülkemiz genelinden de giyimleri en çok satılan mağazalar arasında yer almaktadır.

 

LCW Geniş Giyim Katalogları

 

LCW geniş düzeyde spor-klasik giyim kataloglarına sahiptir. Bay bayan ve çocuk ürünlerine yönelik hizmet sunmaktadır. Bu sayede ülkemizde kaliteli firma rehberi beğeni almaktadır. Mağaza kadın ve erkeklere özel spor ayakkabıları, spor giyimleri satışa sunmaktadır. Aynı zamanda işletme kaliteli kargo firması ile giyimleri müşteri adreslerine göndermektedir. Böylece müşterilerin firma rehberi ek ödeme yapmasına gerek kalmamaktadır. LCW kurumsal web sayfasından spor giysileri sipariş verilebilmektedir.

 

LC Waikiki sitesinden günün 24 saati ve haftanın tüm günlerinde alışveriş yapılabilmektedir. Firma online müşteri destek hizmetlerine de sahiptir. Buradan ise giyim modelleri ve güncel satış fiyatları hakkında müşterilerine kapsamlı bir şekilde bilgi vermektedir.

ÜRÜNLERİMİZ / HİZMETLERİMİZ

Hiç ürün eklenmemiş.

FİRMA HABERLERİ

Hiç haber eklenmemiş.

FİRMA HAKKINDA YORUM YAP

FİRMA HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR

Hiç yorum yapılmamış.